کاردستی پیتزا

اشتراک گذاری در
BazarcheAd

چرا طرح ساخت کاردستی پیتزا را به کودکان خود آموزش دهیم؟

کاردستی یکی از سرگرمی های جذاب کودکانه است که می تواند برای کودکان در مسیر های رشد متفاوت بسیار مفید است. حتی ساخت کاردستی های کودکانه می تواند در مسیر رشد شخصیتی کودکان شما نیز کمک کند چرا که باعث افزایش و تقویت بسیاری از ویژگی های مثبت شخصیتی در کودکان می شوند.

برای این که بتوانید کودکان امروزی را به بازی های دیجیتالی و کامپیوتری باید از ترفند هایی هوشمندانه استفاده کنید. به عنوان مثال طرح و ایده ی ساخت کاردستی پیتزا می تواند ایده ای جذاب برای کودکان شما باشد. شما می توانید هنگامی که فرزندتان در حال ساخت کاردستی پیتزا است خودتان نیز با او به ساخت کاردستی پیتزا مشغول شوید چرا که کودکان به انجام بازی ها، فعالیت ها و سرگرمی هایی که به صورت گروهی انجام می شوند بیشتر از انجام فعالیت ها و بازی های انفرادی علاقمند هستند.

همچنین زمانی که کودکتان در حال ساخت کاردستی پیتزا است می توانید اطلاعاتی را درباره ی پیتز و فست فود به او منتقل کنید و مشغول خواندن شعر ها و قصه های مربوط به این موضوع شوید تا کودک خود را از مضرات فست فود ها نیز مطلع کنید. همچنین بهتر است بدانید که ساخت کاردستی پیتزا یا هر کاردستی کودکانه ی دیگری به مسیر رشد بهتر شخصیتی کودک شما نیز کمک می کند چرا که باعث تقویت و افزایش بسیاری از ویژگی های مثبت شخصیتی می شود.

به عنوان مثال زمانی که فرزند شما ساخت کاردستی پیتزا را به اتمام می رساند در واقع فعالیتی را به پایان رسانده است و این امر باعث افزایش و تقویت یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی یعنی اعتماد به نفس در او می شود. حتی اگر از هنر کاردستی پیتزا او به موقع انتقاد هم کنید باعث افزایش و تقویت روحیه ی انتقاد پذیری در فرزند خود می شوید. بنابراین با آموزش کاردستی پیتزا به کودکان خود آن ها را از فواید ساخت کاردستی های کودکانه بهره مند کنید.

1 1 رای
رأی دهی به مطلب
اشتراک گذاری در
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments