کاردستی زنبور

اشتراک گذاری در
BazarcheAd

فواید آموزش ساخت کاردستی زنبور برای کودکان

کاردستی یکی از سرگرمی های جذاب برای کودکان است که می تواند در مسیر رشد ذهنی، روانی و شخصیتی کودکان بسیار تاثیرگذار باشد. برای این که اشتیاق و تمایل کودکان را به ساخت کاردستی بیشتر کنید و آن ها را برای ساعاتی از بازی های دیجیتال و کامپیوتری و کنسول های بازی دور کنید باید در ابتدا طرح و ایده از کاردستی که با سلایق و علایق کودک شما همخوانی داشته باشد و به روحیات او نزدیک تر باشد را انتخاب کنید.

به عنوان مثال کاردستی زنبور می تواند برای کودکانی که به حیوانات علاقمند هستند طرحی بسیار هیجان انگیز باشد. خانواده های که در خانه خود از حیوانات خانگی مراقبت می کنند معمولا فرزندانشان با حیوانات رابطه ی خوبی دارند. همچنین ساخت کاردستی زنبور یا هر کاردستی کودکانه ی دیگری فواید بسیار زیادی در مسیر رشد شخصیتی و ذهنی کودکان شما دارد.

به عنوان مثال زمانی که کودک شروع به ساخت کاردستی زنبور می کند باید در ابتدا طرح نهایی را در ذهن خود تصور کند تا بتواند با طی کردن مراحلی به طرح نهایی و هدف برسد. این تصویر سازی باعث افزایش و تقویت قدرت تخیل او می شود و همان طور که می دانید قدرت خیال پردازی قوی یکی از مهم ترین ویژگی های کودکان باهوش است. همچنین زمانی که کودک کاردستی زنبور خود را به پایان می رساند در واقع فعالیتی را به پایان رسانده است و این امر باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس در او می شود. اعتماد به نفس یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی است که باید از سن بسیار کم به آن توجه شود در غیر این صورت در بزرگسالی اختلالات متفاوتی در شخصیت فرد بروز می کند. با آموزش کاردستی زنبور به کودکان خود آن ها را از فواید ساخت کاردستی بهره مند کنید.

2 1 رای
رأی دهی به مطلب
اشتراک گذاری در
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
نیوشا

برای من جالب است
خیلی خلاقانه است

صدف خالقی (قصه گو)

خوشحالم که دوست داشتی نیوشاجان!

اقای ناشناس

با احترام نمی پسندم

صدف خالقی (قصه گو)

ممنون از نظر شما دوست عزیز