نقاشی کوکی

اشتراک گذاری در

BazarcheAdنقاشی کوکی طرحی جذاب برای کودکان

کشیدن نقاشی کوکی یا هر طرح نقاشی کودکانه دیگری یکی از سرگرمی های جذاب برای کودکان است. چرا که اکثر کودکان به طور غریزی به در دست گرفتن قلم و کشیدن آن بر روی کاغذ علاقمند هستند. به همین دلیل است که همواره کودکان با دیدن لوازم التحریر متنوع، هیجان زده می شوند. بهتر است علاقه تمایل و اشتیاق کودکان را به انجام اینگونه فعالیت ها افزایش دهید چرا که کودکان امروزی به انجام بازی های دیجیتال و کامپیوتری و همچنین گذراندن اوقات فراغت خود با کنسول های بازی و گوشی های همراه علاقه ی بیش تری دارند.

برای این که اشتیاق کودکان به نقاشی کشیدن افزایش یابد باید طرحی جذاب را به آن ها برای ترسیم کردن پیشنهاد کنید. چرا نقاشی کوکی را به کودکان آموزش دهیم؟ معمولا کودکان عاشق شیرینی جات، انواع دسر ها و غذا های شیرین هستند. می توانید از این علاقه ی آن ها در جهت انتخاب یک طرح مناسب استفاده کنید. زیرا هر چقدر که طرحی انتخابی شما به علاقه ی کودکتان نزدیک تر باشد او بیش تر به کشیدن آن طرح علاقه نشان می دهد.

به عنوان مثال نقاشی کوکی می تواند طرحی دوست داشتنی برای کودکانی که عاشق دسر ها و شیرینی جات هستند باشد. همچنین زمانی که کودک در حال ترسیم نقاشی کوکی است باید طرح ها، الگو ها، رنگ ها و… را انتخاب و با یکدیگر ترکیب کند. این کار باعث می شود تا قدرت تصمیم گیری در کودک شما افزایش یابد. همچنین زمانی که کودک نقاشی کوکی خود را به پایان می رساند این امر نیز به خودی خود باعث افزایش و تقویت مهم ترین ویژگی شخصیتی یعنی اعتماد به نفس در او می شود. اگر کودک در دوران کودکی اعتماد به نفس کافی نداشته باشد در بزرگسالی نیز اعتماد به نفس کافی نخواهد داشت و این امر باعث بروز اختلالات متفاوتی در شخصیت او می شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مطلب
اشتراک گذاری در
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments