نقاشی کامپیوتر

اشتراک گذاری در

BazarcheAd


چرا نقاشی کامپیوتر طرحی جذاب برای کودکان شما است؟

همان طور که می دانید کودکان امروزی به انجام بازی های دیجیتالی و کامپیوتری علاقه ی زیادی دارند و بیش تر اوقات فراغت خود را با کنسول های بازی و دیگر تجهیزات الکترونیکی می گذرانند. بنابراین دور کردن کودکان امروزی که به نسل شبکه ملقب هستند، یکی از دغدغه های والدین امروزی است.

شما با استفاده از ترفند های هوشمندانه می توانید کودکان خود را به سمت انجام فعالیت های بازی های دیگر مانند نقاشی کشیدن یا کاردستی ساختن تشویق کنید و اشتیاق آن ها را به انجام اینگونه سرگرمی های افزایش دهید. به عنوان مثال برای این که کودک خود را به نقاشی کشیدن ترغیب کنید باید در ابتدا طرحی جذاب و هیجان انگیز که با سلایق و روحیات فرزندتان همخوانی داشته باشد انتخاب کنید.

به عنوان مثال طرح نقاشی کامپیوتر می تواند برای کودکان طرحی هیجان انگیز باشد و آن ها را به وجد بیاورد. همچنین بهتر است بدانید که کشیدن نقاشی کامپیوتر یا هر نقاشی کودکانه ی دیگری فواید بسیار زیادی برای فرزندان شما دارد و به آن ها در مسیر رشد بهتر شخصیتی اشان کمک می کند. به عنوان مثال زمانی که کودکتان نقاشی کامپیوتر خود را به پایان می رساند در واقع فعالیتی را به پایان رسانده است و این امر باعث افزایش و تقویت یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی در کودک یعنی اعتماد به نفس می شود.

همانطور که به احتمال زیاد می دانید اعتماد به نفس کافی تاثیر زیادی بر روی سلامت روانی افراد دارد و از آنجایی که شخصیت افراد در کودکی شکل می گیرد، بنابراین باید از سن بسیار کم به میزان اعتماد به نفس در کودکان توجه ویژه شود. حتی اگر شما از نقاشی کامپیوتر فرزند خود نیز انتقاد کنید، این کار باعث تقویت روحیه ی انتقاد پذیری در کودک شما می شود. بنابراین با آموزش نقاشی کامپیوتر به کودکان خود آن ها را از فواید نقاشی کشیدن بهره مند کنید.

3.3 4 رای ها
رأی دهی به مطلب
اشتراک گذاری در
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ستایش

عالی

صدف خالقی (قصه گو)

تشکر

بهراد کرام الدینی

من دوستش دارم

صدف خالقی (قصه گو)

ممنونم که نظرتو نوشتی بهراد جان

مرینت

عالی من اینو کشیدم و در مدرسه نفر اول شدم باور میکنید یانه لطفا نظرتون رو بگید

صدف خالقی (قصه گو)

بسیار هم عالی
آفرین مرینت عزیز