کاردستی ماشین

اشتراک گذاری در
BazarcheAd

کاردستی ماشین، کاردستی ای جذاب برای کودکان

کاردستی یکی از فعالیت ها و سرگرمی های جذاب برای کودکان است که علاوه بر جنبه ی تفریحی، فواید بسیار زیادی برای کودکان دارد اما از آن جایی که کودکان علاقه ی بسیار زیادی به گذراندن اوقات فراغت خود با کنسول های بازی و انجام بازی های دیجیتال و کامپیوتری دارند، باید با ترفند ها و روش هایی علاقه و اشتیاق آن ها را به انجام کاردستی های متنوع کودکانه بیشتر کنید.

برای این کار در ابتدا باید طرحی مناسب سلایق و علایق کودکتان و همچنین طرحی که به روحیات اون نزدیک تر باشد را انتخاب کنید. به عنوان مثال طبیعتا ساخت کاردستی ماشین می تواند برای پسر بچه ها ایده و طرح بسیار جذابی باشد. بنابراین برای اینکه تمایل پسر بچه خود را برای ساخت کاردستی بالاتر ببرید، فیلم آموزش ساخت کاردستی ماشین را که در این صفحه آپلود شده است برای او پخش کنید. چه بهتر که پدر یا مادر خودشان نیز به ساخت کاردستی ماشین مشغول شوند. چون کودکان از انجام فعالیت ها و بازی های گروهی بیش تر از انجام بازی ها و فعالیت های انفرادی لذت می برند.

همچنین در سال اخیر که کودکان از حضور در ارگان هایی مانند مهد کودک و مدرسه محروم بوده ان، بهتر است والدین برای پر کردن این خلا کودکان به انجام فعالیت ها و تفریحات گروهی مانند ساخت کاردستی ماشین با فرزندان خود بپردازند. همچنین ساخت کاردستی ماشین یا هر کاردستی دیگر در مسیر رشد شخصیتی کودک نیز مفید است. چرا که زمانی که کودک شما کاردستی ماشین خود را به پایان می رساند، در واقع فعالیتی را به تنهایی یا با کمک اطرافیان تمام کرده است و شی ای را خلق کرده است. این امر باعث تقویت و افزایش اعتماد به نفس در شخصیت او می شود و همان طور که می دانید اعتماد به نفس یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی است.

5 1 رای
رأی دهی به مطلب
اشتراک گذاری در
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ارشیا

سلام و خدافظ

صدف خالقی (قصه گو)

سلام ارشیای عزیز